JOGGING W WODZIE + SPRZĘTY

JOGGING W WODZIE + SPRZĘTY– Ćwiczenia, dzięki którym wrócisz do zdrowia i formy

PRZY WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI ĆWICZEŃ W WODZIE SPALISZ WIĘCEJ KALORII, NIŻ ĆWICZĄC NA LĄDZIE.

Jogging w wodzie z dodatkowym sprzętem, pomagają spalać zbędne kalorie, ale także leczyć i łagodzić objawy chorób u osób cierpiących na zapalenie stawów, ból kręgosłupa czy np. fibromialgię.

Woda jest jednym z najlepszych miejsc zarówno do rehabilitacji jak i do samego fitness.

Jednym z najłatwiejszych i najskuteczniejszych treningów na basenie jest jogging w wodzie. Przy wysokiej intensywności wspomagany dodatkowym oporem w postaci sprzętu, pozwoli spalić nawet do 17 kalorii na minutę — czyli więcej niż na lądzie. To także czyni cię silniejszym.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, zalecane jest bieganie w wodzie w odstępach od 1 do 3 minut, a następnie naprzemiennie z ćwiczeniami o mniejszej intensywności.

Pozwala to utrzymać wysoką liczbę spalonych kalorii, ale nie wymaga, aż tak wielkiego wysiłku –nie musisz biegać dłużej niż kilka minut.

To jak? Gotowa/Gotowy do wskoczenia do wody?

Oto kilka przykładów korzyści, jakie niosą ze sobą TRENINGI W WODZIE i jak pomagają one naszym klientom i mogą pomóc także Tobie:

– Woda zapewnia opór, zwiększa intensywność ćwiczeń, a to wzmacnia mięśnie.

– Woda wypiera część Twojej wagi, ułatwiając trening i jednocześnie zmniejszając ryzyko kontuzji. Zwłaszcza jeśli masz nadwagę i jesteś poza formą warto przyjść na zajęcia w wodzie. Taki trening jest bardzo bezpieczny, ponieważ ani stawy, ani kości nie są zmuszane do dźwigania zbyt dużego obciążenia.

– Możesz wrócić szybciej do zdrowia: lekarze często zalecają ćwiczenia w wodzie osobom z urazami stawów czy kości lub po operacji, jako sposób na powrót do formy lub jej zachowanie, a także  skrócenie czasu regeneracji.

– Możesz poczuć ulgę i zniwelowanie objawów przy chorobach przewlekłych, takich jak zespół przewlekłego zmęczenia (CFS), fibromialgia, czy zapalenie stawów.

– Trening na basenie zapewnia lepszą równowagę, zwinność i wytrzymałość, co skutkuje zwiększeniem pewności siebie dla każdego, kto w przeszłości unikał ćwiczeń.

– Jogging w wodzie + sprzęty są świetnymi SPALACZAMI TŁUSZCZU. – W basenie można spalić wyższy poziom kalorii w krótszym czasie.

– Treningi na basenie to nie to samo, co na lądzie. Nie można się nie uśmiechnąć, gdy wskakujesz do wody.

Abyś w pełni mogła/mógł wykorzystać trening w wodzie:

– zadbaliśmy o to, aby woda sięgała Ci do pasa, lub lekko ponad. W ten sposób Twoje stopy będą miały dobry kontakt z dnem basenu, a mięśnie nóg będą w stanie utrzymać część Twojej wagi.

zakładaj buty do wody, aby poprawić przyczepność, oraz korzystaj ze sprzętu takiego jak piłki wodne, rękawice, makarony i inne, aby zwiększyć opór i intensywność ruchów ramion. Wszystko to  zapewniamy w Aqua Forma we Wrocławiu

Pij dużo wody podczas i po treningu: W basenie można się odwodnić tak łatwo, jak na lądzie. Dlatego na każdy trening weź ze sobą butelkę wody.

U nas każdy cieszy się treningiem, a to jest najlepszy sposób na to, aby trzymać się planu i dbać o zdrową głowę i ciało.

Zadzwoń do nas i wybierz swój trening. 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA w AQUA FORMA

>>>SPRAWDZ AKTUALNY GRAFIK <<<

Zmobilizuj siebie i znajomych!

>>>SPRAWDZ AKTUALNY GRAFIK <<<

WRÓĆ DO ARTYKUŁÓW >>>>

Copyright © All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: Digital-it.pl